خرید انواع فوتبال دستی در رشت با قیمت ارزان و مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت انواع فوتبال دستی در رشتخرید بهترین فوتبال دستی در رشتآشنایی با انواع فوتبال دستی موجود در بازاربررسی ابعاد انواع فوتبال دستیبهترین مارک فوتبال دستیپخش عمده فوتبال دستی قیمت مناسب

فوتبال دستی در رشت یکی از بهترین ورزش های موجود می باشد. بازی با انواع فوتبال دستی در رشت در بسیاری از کلوپ ها دیده می شود. خرید و فروش بهترین فوتبال دستی در رشت از طریق کارخانه تولید کننده این محصول امکان پذیر شده است. این کار باعث می شود تا بسیاری از مشتریان بتوانند ارزان ترین نمونه های فوتبال دستی را تهیه نمایند. نمونه های بسیار خوبی از این محصولات را می توان از بزرگترین شرکت تولید و خرید و فروش انواع فوتبال دستی درخواست کرد. در این خصوص می توان به سادگی مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی را از این شرکت ها به قیمت عمده تهیه کرد.

در دنیای امروز، بازی های متنوعی انجام می شود که یکی از این بازی ها فوتبال دستی می باشد و فوتبال دستی در رشت به دلیل کیفیت بالا، بسیار معروف شده است.

خرید انواع فوتبال دستی در رشت با قیمت ارزان و مناسب

قیمت انواع فوتبال دستی در رشت

در شهر رشت خرید انواع فوتبال دستی با قیمت های مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. وجود مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی می تواند به سادگی بهترین بازی را برای مشتریان فوتبال دستی به همراه داشته باشد. در این خصوص معتبر ترین شرکت های تولید اهمیت بسیار زیادی به بازار این شهر می دهند. از مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی عرضه شده در بازار رشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فوتبال دستی حرفه ای
 • فوتبال دستی شیشه ای
 • فوتبال دستی پارکی

این محصولات را به سادگی می توان از بزرگترین مرکز خرید فوتبال دستی در بازار ایران تهیه نمود.

در صورتی خواستار خرید فوتبال دستی در رشت هستید، قیمت انواع فوتبال در رشت بسیار گوناگون می باشد. این قیمت ها براساس ابعاد، کیفیت و سایر موارد تعیین شده است.

خرید بهترین فوتبال دستی در رشت

در شهر رشت می توان به سادگی بهترین نمونه های فوتبال دستی را از معتبر ترین مرکز تولید و عرضه این محصولات تهیه کرد. در این خصوص شرکت سیناراد اسپورت به سادگی مسیر خرید را برای مشتریان فراهم کرده است. تنها با یک تماس تلفنی می توان بهترین نمونه های موجود از انواع فوتبال دستی را با قیمت ارزان تهیه کرد. این شرکت سیستم فروش جزئی انواع فوتبال دستی را با قیمت عمده در بازار ایران راه اندازی کرده است. برای خرید فوتبال دستی در سراسر کشور با ما در ارتباط باشید.

چنان چه تصمیم به سفارش انواع فوتبال گرفته اید و به دنبال بهترین فوتبال دستی می گردید. ما به شما پیشنهاد خرید بهترین فوتبال دستی در رشت را می دهیم.

آشنایی با انواع فوتبال دستی موجود در بازار

آشنایی با انواع فوتبال دستی موجود در بازار زمانی که تصمیم به خرید فوتبال دستی دارید. در هنگام خرید، اطلاعاتی با انواع فوتبال دستی بهتر است داشته باشید تا گزینه مناسبی را انتخاب کنید. این نوع های گوناگون فوتبال دستی را از افراد فروشنده، دریافت کنید و یا در ادامه مطلب همراه ما باشید تا آشنایی با انواع فوتبال دستی موجود در بازار را به شما ارائه دهیم.

 • در ابتدا به این مورد باید اشاره کرد که در بازار فوتبال دستی های گوناگونی ساخته می شود که هر کدام دارای ویژگی و ابعاد خاصی هستند. یکی از انواع این فوتبال دستی ها، کوچک می باشد که بدون پایه و میز می باشد و بر روی زمین قرار می گیرد.
 • در انواع فوتبال دستی، فوتبال دستی های کوچک با پایه و میز نیز قرار دارد و یا فوتبال دستی هایی که بزرگ تر هستند. این فوتبال دستی ها، حتماً دارای میز و پایه می باشند.
 • در برخی از انواع فوتبال دستی، پایه های کوتاه و پایه های بلند دیده می شود و یا فوتبال دستی هایی که در هر چهار طرف آن پایه و یا تنها در وسط فوتبال دستی ها پایه قرار دارد.
 • در نوع های دیگر فوتبال دستی، فوتبال دستی هایی قرار دارد که به صورت تاشو هستند و برخی دیگر به هیچ عنوان تا نمی شوند. علاوه بر آن که در زیر برخی از این پایه های چرخ قرار گرفته است.

بررسی ابعاد انواع فوتبال دستی

بررسی ابعاد انواع فوتبال دستی در هنگام خرید فوتبال دستی در رشت، باید با ابعاد آن آشنایی کامل داشته باشید تا در انتخابی آگاهانه داشته باشید. این ابعاد را از افراد فورشندهف پرس و جو کنید و یا همراه ما باشید تا بررسی ابعاد انواع فوتبال دستی را به شما اطلاع دهیم.

 • به اولین موردی که باید بپردازیم، فوتبال دستی ابعاد گوناگونی دارند که هر کدام از این ابعاد به درد مکان های خاصی می خورد. یکی از ابعاد فوتبال دستی، هفتاد در صد و بیست می باشد که دارای ارتفاع نود سانت نیز هست.
 • یکی دیگر از ابعاد فوتبال دستی، هشتاد در چهل و سه سانت می باشد که ارتفاع هشت سانت دارد. علاوه بر آن که ابعاد فوتبال دستی کوچک تر، هفتاد و سه در شصت نیز وجود دارد که ارتفاع آن نیز بیست و چهار سانت می باشد.
 • یکی دیگر از ابعاد فوتبال دستی، صد و پنج در پنجاه و دو می باشد که دارای ارتفاع چهاده سانت هست و یا صد در پنچاه که ارتفاع یازده سانت دارد. در ابعاد فوتبال دستی، صد چهل و چهار در هفتاد و سه نیز دیده می شود که ارتفاع نود سانت دارد و یا پانزده در چهل و پنج سانت که ارتفاع بسیار کمی دارد. به طور کل می توان گفت که فوتبال دستی در رشت، از کوچکترین ابعاد با ارتفاع کم تا بزرگ ترین ابعاد با ارتفاع بیشتر موجود می باشد.

بهترین مارک فوتبال دستی

بهترین مارک فوتبال دستی در هنگام خرید با مشخصات مارک فوتبال دستی بهتر است، آشنایی داشته باشید تا فوتبال دستی با کیفیت را خریداری کنید. پس در ادامه مطلب، همراه ما باشید تا مشخصات بهترین مارک فوتبال دستی را به شما معرفی کنیم.

 • در ابتدا به این نکته باید اشاره کرد که بهترین مارک فوتبال دستی با قطعات اولیه مرغوب باید ساخته شده باشند تا از کیفیت بالایی برخوردار شوند. یکی از مشخصات مارک فوتبال دستی، ابعاد آن می باشد که طبق طول و عرض استاندارد باید تولید شده باشند.
 • یکی دیگر از مشخصات این بازی پرطرفدار، دوام و محکم بودن آن می باشد. به دلیل آن که این بازی با هیجان تمام انجام می شود، پایه و میز فوتبال دستی، باید دوام و محکم باشند تا در هنگام بازی دچار شکستگی نشوند. علاوه بر آن که جنس آدمک های فوتبال دستی نیز اهمیت دارد.
 • یکی یدگر از مشخصات بارز مارک فوتبال دستی، جنس میز و پایه های آن می باشد که از جنس های گوناگونی ساخته شده اند. ضمن آن که ارتفاع فوتبال دستی نیز اهمیت دارد و با ابعاد میز کاملاً باید هم خوانی داشته باشد.
 • در صورتی که فوتبال دستی، تاشو باشد. به راحتی باید بسته و باز شوند و یا میله های بازی نیز بسیار مهم می باشد. به دلیل آن که این میله ها مدام می چرخد، نرمی بالایی باید داشته باشند تا به آسانی چرخیده شوند و جای دست میله ها نیز مهم می باشد تا در هنگام بازی، کف دست دچار زخم نشود.
 • در مارک فوتبال دستی، وزن سبک حرف اول می زند.

پخش عمده فوتبال دستی قیمت مناسب

پخش عمده فوتبال دستی قیمت مناسب در هنگام خرید انواع فوتبال دستی، پیشنهادهای بسیاری به شما می شود. اما اگر به دنبال بهترین، ارزان ترین، مطمئن راه هستید. ما به ما پیشنهاد خرید فوتبال دستی در رشت را می دهیم. این افراد بهترین و با کیفیت ترین فوتبال دستی را به صورت عمده خریداری و نقش پخش عمده فوتبال دستی قیمت مناسب را در بازار به دست می گیرند. در صورت خرید از پخش عمده فوتبال دستی، در کیفیت و قیمت به شما اطمینان خاطر داده می شود. علاوه بر آن که تمام محصولات آن ها دارای کارت گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشند تا در این معامله ضرری متوجه خریدار نشود.

در بازار انواع فوتبال دستی، با قیمت های گوناگونی به بازار عرضه می شوند. این قیمت بر اساس المان های مشخصی نظیر کیفیت، نوع جنس به کار رفته، نوع متریال و از این قبیل موارد طبق تعرفه مشخصی تعیین و سپس جهت فروش وارد بازار می شوند. لازم به ذکر می باشد که فوتبال دستی در رشت، تمام آزمایش های کیفی را پشت سر گذاشته است تا استانداردهای لازم را دریافت و علامت استاندارد برچسب خورده شود. پس در هنگام خرید به این علامت دقت کافی را داشته باشید و به دلیل آن که خرید این بازی به وفور صورت میگیرد، در قیمت ها نظارت دقیق نیز ضورت می گیرد.

مهندس علی شعبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

تماس با سیناراد اسپورت

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile icon شماره موبایل: 09120035849
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: 09120035849
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید